Иранците: Лос Анджелис, благодарим!
Националният отбор на Иран остави съобщение в съблекалнята на стадион SoFi в неделя, в което благодари на Лос Анджелис за гостоприемството по време на Световното първенство и казва, че си тръгва с достойнство, след като равенството 0:0 с Белгия запази надеждите им за достигане до елиминационните фази.
Лос Анджелис беше домакин на двата мача на Иран от Група G досега, като отборът пътуваше до базата си в Тихуана, Мексико, между мачовете.
Иран прекара турнира, базиран в Тихуана, пътувайки до САЩ за мачовете си поради ограниченията около престоя им в страната, докато на редица служители и длъжностни лица на иранския отбор беше отказан достъп до САЩ.
Американски представители заявиха, че дискусиите за облекчаване на някои ограничения продължават. „От древна Персия отпреди хиляди години до цивилизования Иран днес, духът на Иран остава жив и „непоколебим“, гласи ръкописната бележка, публикувана от иранската футболна федерация.
„Благодарим ви, Лос Анджелис, за гостоприемството. Дойдохме в Лос Анджелис с гордост, състезавахме се с чест и си тръгваме с достойнство