Кристиано Роналдо възстановява при минусови температури

14:04 - 04 Февруари 2022
1979

Нападателят на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо се възстановява от мускулна травма в специална камера при минусови температури. Португалецът сподели видео в Инстаграм и демонстрира как се бори с проблема.

Кристиано получи контузия в тазобедрената става по време на двубоя с Брентфорд. Червените дяволи записаха минимална победа с 1:0 като гост, а Роналдо влезе в игра в 71-вата минута.

По време на паузата за национални отбори таранът не тренира, защото се възстановяваше. Изглежда той прави всичко по силите си, така че да е на линия за Ралф Рангник възможно най-скоро.

Въпросната леденостудена стая поддържа минусови температури по Целзий. Кристиано Роналдо влезе в нея по бельо и лента на главата. За Ман Юнайтед предстои мач от четвъртия кръг на ФА Къп срещу Мидълзбро.