Отложиха 1/8-финалите за Купата на България, разместиха и програмата

Промяната е по настояване на МВР заради предстоящите местни избори в края на месеца

Спорт
17:01 - 17 Октомври 2019
414
Отложиха 1/8-финалите за Купата на България, разместиха и програмата

Спортно-техническата комисия на БФС пренасрочи мачовете от 1/8-финалите за Купата на България за началото на декември. Промяната е по настояване на МВР заради предстоящите местни избори в края на месеца.

"Предвид писмо от 14.10.2019 година на МВР и тяхно изрично настояване и невъзможност да охраняват футболни срещи на датите около изборите 25, 26, 27, 28 октомври и датите около балотажите на 1, 2, 3 и 4 ноември са наложителни промени в провеждането на първенството на Първа и Втора лига. Срещите за 1/8-финала на купа България се пренасрочват за 03.12-05.12.2019 година", се казва в съобщението на СТК.

Срещите от XIV-ти, XV-ти и XVI-ти кръг на Първа лига, ще се играят по следната програма:

XIV кръг

29.10 /вторник/ Берое - Ботев Вр 13.30 DIEMA SPORT

Локомотив Пд - Черно море 16.00 DIEMA SPORT

Царско село - Лудогорец 18.30 DIEMA SPORT

30.10 /сряда/ Ботев Пд - Арда Кж 16.00 DIEMA SPORT

Етър ВТ - ЦСКА 18.30 DIEMA SPORT

31.10 /четвъртък/ Витоша - Славия 16.00 NOVA SPORT

Левски - Дунав 18.30 DIEMA SPORT

XV кръг

02.11 /събота/ Лудогорец - Берое 17.30 DIEMA SPORT

05.11 /вторник/ Ботев Вр - Витоша 12.30 DIEMA SPORT

Славия - Локомотив Пд 15.00 DIEMA SPORT

Черно море - ЦСКА 17.30 DIEMA SPORT

06.11 /сряда/ Дунав - Ботев Пд 13.00 DIEMA SPORT

Левски - Етър ВТ 15.30 DIEMA SPORT

07.11 /четвъртък/ Арда Кж - Царско село 15.30 NOVA SPORT

XVI кръг

08.11 /петък/ Локомотив Пд - Ботев Вр 17.30 DIEMA SPORT

09.11 /събота/ Етър ВТ - Черно море 15.00 DIEMA SPORT

ЦСКА - Славия 17.30 DIEMA SPORT

10.11 /неделя/ Берое - Арда Кж 12.45. DIEMA SPORT

Ботев Пд - Левски 15.15 DIEMA SPORT

Витоша - Лудогорец 17.45 DIEMA SPORT

11.11 /понеделник/ Царско село - Дунав 17.30 NOVA SPORT

Срещите от XIII-ти, XIV-ти и XV-ти кръг на Втора лига, ще се играят по следната програма:

XIII кръг 16.00

24.10 /четвъртък/ Локомотив Сф - Литекс 15.00 DIEMA SPORT

Хебър Пз - Пирин Бл

Спартак Пл - Септември Сф

Поморие - Локомотив ГО

Монтана - Струмска слава 17.00

Ботев Гълъбово - Черноморец Бч 18.00

ЦСКА 1948 - Нефтохимик 1962 19.00

15.11 /петък/ Лудогорец 2 - Кариана 14.30

Спартак Вн - почива

XIV кръг 14.30

30.10 /сряда/ Нефтохимик 1962 - Лудогорец 2 17.30

31.10 /четвъртък/ Хебър Пз - ЦСКА 1948 13.30 DIEMA SPORT

Струмска слава - Поморие

Кариана - Ботев Гълъбово

Септември Сф - Спартак Вн

Черноморец Бч - Локомотив Сф 15.00

Литекс - Спартак Пл 16.30

Пирин Бл - Локомотив ГО 18.00

Монтана - почива

XV кръг 14.30

09.11 /събота/ Монтана - Септември Сф 12.15 DIEMA SPORT

Спартак Пл - Черноморец Бч

Локомотив ГО - Струмска слава

Ботев Гълъбово - Нефтохимик 1962 16.30

10.11 /неделя/ Локомотив Сф - Кариана

Спартак Вн - Литекс

ЦСКА 1948 - Пирин Бл 17.00

11.11 /понеделник/ Лудогорец 2 - Хебър Пз

Поморие - почива

* Програмата е съгласувана с Футбол Про Медия и БПФЛ. БФС си запазва правото на промени в програмата.