Попето и Рангелов бележат в чужбина

Отборите и на двамата спечелиха своите мачове

21:10 - 28 Септември 2019
1478

Капитанът на националния отбор на България Ивелин Попов вкара гол за победата на неговия Ростов с 3:0 над Динамо Моска в среща от 11-ия кръг руската Премиер лига.

Нападателят откри резултата в 25-ата минута с красив удар от въздуха, след като засече центриране на Чернов.
Попов бе на терена през цялата среща, а в 65-ата минута получи жълт картон.
Другите попадения за Ростов бяха дело на Шомуродов и Зайнутдинов.

Ростов вече има 23 точки и се изкачи на 2-ото място, колкото има и лидерът Зенит, който е с по-добра голова разлика.

Димитър Рангелов се разписа за ЕнергиВ същото време и бившият национал Димитър Рангелов вкара гол за Енерги Котбус при победата с 6:0 над Динамо Берлин в мач от 10-ия кръг в Североизточната Регионална лига в Германия. Българинът се разписа от дузпа в 76-ата минута за 5:0.

Мачът ще се запомни и с двата автогола на Реер. Нападателят отбеляза първото и последното попадение в собствената си врата.

Енерги са пети във временното класиране, а Динамо заемат 10-о място.