Програмата в елита кръг по кръг за първия дял на редовния сезон

Първенството на България стартира на уикенда, започващ на 7 август

Спорт
17:20 - 14 Юли 2020
240
Програмата в елита кръг по кръг за първия дял на редовния сезон

Днес беше теглен жребият за новото първенство по футбол на България. В първия кръг ще се срещнат ЦСКА с новака ЦСКА 1948, а също така ще има и пловдивско дерби.

Предлагаме ви програмата за елита за първия дял на редовния сезон в efbet Лига кръг по кръг, 2020/2021:

I кръг

8 август 2020 г., събота:

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) - Етър ВТ (Велико Търново)

Дунав (Рс)/Монтана - Арда 1924 (Кърджали)

Левски (София) - Берое (Стара Загора)

ФК ЦСКА 1948 (София) - ЦСКА (София)

Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград)

Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)


II кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна)

Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)

ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)

Берое (Стара Загора) - ФК ЦСКА 1948 (София)

Арда 1924 (Кърджали) - Левски (София)

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) - Дунав (Рс)/Монтана


III кръг

Дунав (Рс)/Монтана - Етър ВТ (Велико Търново)

Левски (София) - Ц.село (Сф)/Септември (Сф)

ФК ЦСКА 1948 (София) - Арда 1924 (Кърджали)

Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)

Ботев (Враца) - ЦСКА (София)

Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)


IV кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)

ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)

Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)

Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив)

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) - ФК ЦСКА 1948 (София)

Дунав (Рс)/Монтана - Левски (София)


V кръг

Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)

ФК ЦСКА 1948 (София) - Дунав (Рс)/Монтана

Ботев (Пловдив) - Ц.село (Сф)/Септември (Сф)

Ботев (Враца) - Арда 1924 (Кърджали)

Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)

Черно море (Варна) - ЦСКА (София)

Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)


VI кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)

ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)

Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)

Арда 1924 (Кърджали) - Славия 1913 (София)

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) - Ботев (Враца)

Дунав (Рс)/Монтана - Ботев (Пловдив)

Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)


VII кръг

ФК ЦСКА 1948 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)

Ботев (Пловдив) - Левски (София)

Ботев (Враца) - Дунав (Рс)/Монтана

Славия 1913 (София) - Ц.село (Сф)/Септември (Сф)

Черно море (Варна) - Арда 1924 (Кърджали)

Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)

Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)


VIII кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София)

Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Арда 1924 (Кърджали) - Лудогорец 1945 (Разград)

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) - Черно море (Варна)

Дунав (Рс)/Монтана - Славия 1913 (София)

Левски (София) - Ботев (Враца)

ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Пловдив)


IX кръг

Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)

Ботев (Враца) - ФК ЦСКА 1948 (София)

Славия 1913 (София) - Левски (София)

Черно море (Варна) - Дунав (Рс)/Монтана

Лудогорец 1945 (Разград) - Ц.село (Сф)/Септември (Сф)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)

ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)


X кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)

Арда 1924 (Кърджали) - ЦСКА (София)

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Дунав (Рс)/Монтана - Лудогорец 1945 (Разград)

Левски (София) - Черно море (Варна)

ФК ЦСКА 1948 (София) - Славия 1913 (София)

Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)


XI кръг

Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)

Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)

Черно море (Варна) - ФК ЦСКА 1948 (София)

Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав (Рс)/Монтана

ЦСКА (София) - Ц.село (Сф)/Септември (Сф)

Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали)


XII кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Арда 1924 (Кърджали)

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) - Берое (Стара Загора)

Дунав (Рс)/Монтана - ЦСКА (София)

Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)

ФК ЦСКА 1948 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)

Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)

Ботев (Враца) - Славия 1913 (София)


XIII кръг

Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)

Черно море (Варна) - Ботев (Враца)

Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)

Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 (София)

ЦСКА (София) - Левски (София)

Берое (Стара Загора) - Дунав (Рс)/Монтана

Арда 1924 (Кърджали) - Ц.село (Сф)/Септември (Сф)