Психо Цветеслава: Боже, пази ни от Фльор и подобните й!
Моме, и аз съм фльор, но се гордея с българското си име. И съм русофил!
Активното налагане на младите от протеста от медиите започна. Вече има избрани лица. Днес видяхме три от тях. Едната - с чуждоземския прякор, вече се представи при агент Богдан (Веселин Дремджиев - бел. ред.)
Това коментира в социалните мрежи шефката на лудницата в Курило Цветеслава Гълъбова.
И трите не блестят с интелект и категорично не смятам, че са представителна извадка на младите хора у нас.
Върнах си предаването и съм потресена от представянето им. Едната се занимавала от време на време с журналистика, втората мигрирала, но се върнала, а третата - фльората, много мрази русофилите.
Моме, и аз съм фльор, но се гордея с българското си име.
И съм русофил. Много ми се иска да поговоря с теб, фльор, за да разбера кои твои комплекси те правят толкова злобна и мразеща. А аз ще ти обясня защо обичам руската култура и руския народ, ще ти обясня какво значи да обичаш изобщо. Омразата ти е изписана на лицето, фльор.
Хора, тежко ни ако тези и подобните им влязат в парламента. Те мразят, както само либерал може да мрази.