Щастливи в Китай: Манчестър Юнайтед напляска и Тотнъм

Червените дяволи записаха четвърта поредна победа по време на лятната си подготовка

16:33 - 25 Юли 2019
1958

Манчестър Юнайтед постигна четвърта поредна победа в контролите от началото на подготовката. След като преди дни беше победен Интер, сега червените дяволи надделяха с 2:1 над Тотнъм в среща от “Интернешънъл Чемпиънс Къп”, играна в Шанхай.

Рекордьорите по титли в Англия поведоха в 21-ата минута с попадение на Антони Марсиал.

С голяма доза късмет шпорите изравниха в 65-та минута, когато удара на Лукас Моура се отклони в бранител на Юнайтед и заблуди Ромеро. Това бе първото попадение, което тимът на Солскяер допуска в приятелските срещи това лято.

Младата надежда на Юнайтед Анхел Гомес направи резултата 2:1 след индивидуален пробив десет минути преди края.

Малко по-късно гол на Маркъс Рашфорд бе отменен поради засада и това беше всичко по-интересно за двубоя.