Уотфорд профука дузпа, Тотнъм пак не вкара през 2020-та

В добавеното време шпорите можеха все пак да стигнат до победата, но 10.4 милиметра не им достигнаха това да се случи

17:19 - 18 Януари 2020
1868

Уотфорд записа седми пореден мач във всички турнири без загуба, след като направи 0:0 с Тотнъм на "Викъридж Роуд". Възроденият тим на Найджъл Пиърсън трябва да съжалява, че не взе трите точки, след като през второто полувреме създаде по-чистите възможности, а Трой Дийни пропусна и дузпа 20 минути преди края.

Това е четвърти пореден мач за Тотнъм без победа в Премиър лийг и трети, в който отборът не успява да отбележи гол.

В добавеното време лондончани можеха все пак да стигнат до победата, но 10.4 милиметра не им достигнаха това да се случи.

Уотфорд вече е на 16-о място, с две точки над зоната на изпадащите. Тотнъм е седми.