Айнтрахт подчини Бетис в мач с две греди и гол в 121-ата минута

11:48 - 18 Март 2022
1207

Айнтрахт Франкфурт и Бетис изнесоха истински футболен спектакъл, завършил 1:1 след продължения в осминафинален мач реванш в Лига Европа. По този начин "орлите" се класираха на четвъртфиналите с общ резултат 3:2.

Двубоят във Франкфурт бе белязан от две греди и два гола в добавеното време съответно на редовното време и на продълженията. Борха Иглесиас се разписа в 90-ата минута от мача, след като засече центриране на Набил Фекир.

Благодарение на това попадение общият резултат в сблъсъка между двата тима стана 2:2 и мачът във Франкфурт влезе в продължения.

С последната си ситуация в мача, в 121-ата минута Айнтрахт стигна до изравнителен гол, благодарение на Мартин Хинтерегер, който засече с глава центриране на Филип Костич и прати тима си напред в Лига Европа.