Ако живеете в "Младост", не отваряйте прозорците след 22 ч.
У нас
13:39 - 25 Юни 2026
2738
От администрацията на столичния район "Младост" предупреждават, че тази вечер след 22:00 ч. ще бъде извършена имагоцидна обработка срещу комари.
Обработката ще се извърши на територията на всички населени места в района при подходящи метеорологични условия със сертифицирани препарати, разрешени за употреба от компетентните органи.
И все пак се препоръчва гражданите да затворят прозорците на жилищните помещения по време на обработката и да ограничат престоя си на открито в непосредствена близост до обработваните площи.
При неблагоприятни метеорологични условия обработката ще бъде извършена в първия подходящ ден.