Анджелина Джоли разцъфтя с младото, черно гадже

Свят
16:19 - 05 Октомври 2021
2728
Анджелина Джоли разцъфтя с младото, черно гадже

Посред бруталните съдебни битки с Брад Пит Анджелина Джоли най-накрая откри любовта. 46-годишната красавица се напъха леглото на далеч по-младия рапър The Weeknd и двамата вече дори не се крият от папараците.

Преди дни Анджелина се появи за първи път на червения килим, откакто беше забелязана с певеца. Тя обаче не беше придружена от него, а от дъщеря си Захара. Двете дами заблестяха в елегантни тоалети - Анджелина заложи на дълга сатенена рокля в бежово, докато Захара е облечена с бели панталони и бяла блуза.

Звездата за първи път от доста време изглеждаше спокойна и щастлива, което накара таблоидите да спекулират, че най-после е задоволена в интимен план. Усмивката ѝ сякаш искри, а актрисата изглежда напълни уверена в себе си.

Анджелина все още не е коментирала връзката си с The Weeknd , който е само на 31, но е факт, че той е единственият мъж, с когото е забелязвана през последните години, откакто се раздели с Брад Пит.