ЦСКА 1948 се измъчи срещу десет от Септември

21:30 - 16 Септември 2022
2372

ЦСКА 1948 поне временно се завърна начело във временното класиране на efbet Лига.

Това стана след измъчена победа с 1:0 над Септември София у дома в среща от 11-ия кръг на първенството. В герой за „червените” се превърна Ивайло Чочев, който вкара единственото попадение в мача в 87-ата минута. Попадението бе под №10 за халфа от началото на сезона.

Гостите играха с човек по-малко от 65-ата минута, когато беше изгонен Мартин Николов. Левият бек си изработи две жълти картона в рамките на 120 секунди.

ЦСКА 1948 направи доста пропуски, а дебют за отбора направи и Евгений Сердюк. Украинецът обаче ще се запомни само с един жълт картон в първия си мач за своя нов отбор.

„Червените” събраха 23 точки, но са с три мача повече от следващите го Лудогорец и ЦСКА. Септември е 12-и с 8 точки.