Левски отново не победи, ЦСКА 1948 си тръгна с точка от „Герена“

19:36 - 29 Октомври 2022
2014

Отборите на Левски и ЦСКА 1948 завършиха при резултат 0:0 в късния съботен двубой от родния елит.

За „сините“ това бе четвърта поредна среща, в която не побеждават и по този начин остават на шеста позиция с 27 точки – цели 10 зад лидера ЦСКА. Гостите в тази среща пък са на трето място с 32 точки.

Срещата не предостави много положения през първата си част, но имаше доста спорни моменти. В самото начало „червените“ искаха дузпа за нарушение на Краев срещу Чочев, а по-късно домакините имаха претенции за втори жълт картон за Хелитон за лакът в лицето на Роналдо.

Най-чистите ситуации през първите 45 минути бяха за тима на Любо Пенев в края на полувремето. Цялата втора част пък премина под диктовката на 26-кратните шампиони, които дори удариха греда чрез Филип Кръстев.