НА ВНИМАНИЕТО НА ВЛАСТИТЕ: Банда роми извади ножове и едва не наръга семейство в София

Нова група за грабежи вилнее в подлеза под "Плиска", 1-о РУП нехае, къде е полицията?!

Топ
14:34 - 22 Юни 2026
3158
НА ВНИМАНИЕТО НА ВЛАСТИТЕ: Банда роми извади ножове и едва не наръга семейство в София

Банда роми е извадила ножове в опит да обере семейство столичани в подлеза на известния бивш хотел "Плиска" в столицата. За това алармират във фейсбук групите на кварталите "Гео Милев" и "Изток", разделени именно от това подземно съоръжение:

"Любимата ми тема, подлеза на Плиска. С две думи, както многократно предупреждавам, че ше стане сакатлък - е стана!

Уикенда по нощите двама мангали ни нападнаха в гръб на излизане от тоя коптор. Извадиха ножове, но за наш късмет, моят беше по-голям, та се рязминахме само с разправия. Въпрос на много малко време е да стане тежък инцидент.

Щото ако бяха по настоятелни тия цингапурци щях да им отворя втора дупка на задника", пише един от потърпевшите. И добавя, че е подал сигнали в 1 РУП на СДВР, но от там реакция засега нямало.

"Мизерията е същата, но вече има и явно групи за грабежи там. Вариант е и да съберем група ( като едно време ) да ги навестим няколко нощи поред. Иначе някое наше дете или жена ще даде фира", предупреждава мъжът на име Калин Ганчев.