Отслабналата Веселка си търси мъж да я забремени
Само за година мацката е свалила 50 килограма

Участничката от последния сезон на „Биг Брадър“ Веселка Маринова се е подложила на операция за отслабване, водена не само от суетата си, но и от желанието да има деца.
Плюс сайз моделът споделя, че е взела решението не заради външния си вид, а заради здравословни причини, които пречат на мечтата ѝ да стане майка.
„Причината, поради която се оперирах, е, защото в близките две-три години искам да имам деца. Вече съм на 25 години и се замислям сериозно по темата. Искам няколко деца в живота си“, призна Веселка с характерната си откровеност.
Макар дълги години да е демонстрирала увереност и гордост със своята визия, младата жена не крие, че здравословните проблеми са били бариера по пътя към майчинството. Сериозни хормонални смущения, инсулинова резистентност, поликистозни яйчници и псориазис на скалпа са само част от диагнозите, които я тласкат към драстична промяна.
„Хормоните ми бяха много разбъркани. Когато се комбинират с другите заболявания, шансът да забременея е изключително нисък“, обяснява Веселка.
Решението ѝ да се подложи на бариатрична операция е взето след продължителна вътрешна борба. Преди интервенцията, която извършва в Турция, тя вече е започнала да се храни здравословно и да сваля килограми със собствени усилия.
Само за година Веселка е свалила 50 килограма, а два месеца след операцията кантарът вече показва 98 кг вместо 145.