Рапърът-депутат от ДПС Марсо изпукал 300 бона на комар

Интересно откъде 20-годишно хлапе е разполагало с такива суми

Политика
16:46 - 03 Септември 2025
2087
Рапърът-депутат от ДПС Марсо изпукал 300 бона на комар

Рапърът Марсо от Мърда Бойз, който се прочу наскоро като кандидат-депутат от ДПС разказа за битката си с хазартната зависимост. Пред инфлуенсъра Алпер Чочев изпълнителят разкри, че дълго време е бил в ноктите на комара, а най-голямата му загуба възлиза на потресаващите 300 хиляди лева.

Изпълнителят разказва, че не е имал проблеми с наркотиците, но хазартът е слабата му страна. Дори по време на снимките на филма за бандата му Мърда Бойз не можел да утоли желанието си за игра. Криел се в тоалетната на снимачната площадка, за да залага по интернет.

Марсо съветва аудиторията си никога да не се хваща на въдицата, защото ще изгубят най-ценното си - здравето и нервите. Вече с две малки деца - син на четири години и дъщеря на шест месеца, рапърът се чувства много по-отговорен.

30-годишният Марсел тренира всеки ден и прекарва повече време със семейството си. Вече не изпитва удоволствие от участия в дискотеки и рядко влиза в студиото да записва нова музика. Той сподели още, че не смята да се занимава с музика цял живот, въпреки че това може да разочарова феновете му.