Рекорд! Кристиано Роналдо скочи 2.56 м, светът заговори за него!

Ювентус победи Сампдория с 2:1 след феноменален гол на португалския футболист

11:46 - 19 Декември 2019
4094

Гол на Кристиано Роналдо обиколив света - телевизиите и интернет, а феновете останаха във възторг от него. Дори и тези, които го мразят и симпатизират на Лео Меси. Португалецът отбеляза попадение с глава, с което Ювентус спечели визитата си на Сампдория с 2:1 в междинния 17-ти кръг на Италия.

Бианконерите бяха загубили последните си две гостувания на "Мараси", но сега прекъснаха тази лоша серия и записаха важни три точки в актива си, с които отново са едноличен лидер в първенството, поне преди изиграването на останалите срещи от кръга.

Пауло Дибала изведе гостите напред в 19-ата минута, но Джанлука Капрари изравни в 35-ата минута. В 45-ата минута Кристиано Роналдо се превърна в герой за торинци и вкара марково попадение с глава след невероятен отскок, което се оказа и победно в мача.

Португалската звезда отскочи със 71 см и се намираше на височина от 2,56 метра, когато насочи топката във вратата. Роналдо се разписа в пети пореден мач за Ювентус.