Сектор "Г": Мощна подкрепа за "армейците"
От Сектор „Г“ призоваха феновете на ЦСКА да подкрепят отбора срещу Монтана в срещата от 14-ия кръг на Първа лига.
Сблъсъкът срещу тима от Северозапада е в неделя (02.11) от 12:45 часа и е последният мач преди дербито срещу Левски на 08.11.
Ето какво написаха от Северната трибуна:
„Армейци,
След като взехме задължителната победа в Севлиево вчера ни предстои последно препятствие преди мача срещу рогатата сбирщина. В неделя от 12:45 ч на Националния стадион посрещаме отбора на „Монтана“, а много добре знаем, че срещите преди дерби са доста важни както за отбора, така и за публиката ни. С мисъл, насочена към голямата битка, трябва да вземем нови три точки – ЦСКА играе винаги само и единствено за победа!
Въпреки ранния час призоваваме всички вас да подкрепим любимия отбор и да вдъхнем допълнителна увереност и спокойствие както на Христо Янев, така и на футболистите ни. Приятно време за сезона, домакинство в центъра на София и мач на ЦСКА – какво повече ви трябва?
2.11, 12:30 ч., Националния стадион.
НАПРЕД, ЧЕРВЕНИТЕ!“.
