Борисов избухна: Няма да има увеличение на доходите! Виновни са Асен Василев и хулиганите от ПП-ДБ (ВИДЕО)

Актуални новини
12:39 - 17 Декември 2025
2693
Борисов избухна: Няма да има увеличение на доходите! Виновни са Асен Василев и хулиганите от ПП-ДБ (ВИДЕО)

Бойко Борисов не закъсня с реакцията си на случващото се с бюджета в парламента. Лидерът на ГЕРБ излезе с остър коментар и обвини ПП-ДБ. Според него, заради тях няма да има увеличение на доходите на умитери, лекари и над 400 хил. семейства. 

"Ясно ще кажа, ГЕРБ в пленарна зала ще подкрепи само удължителен бюджет. За всички да е ясно, че последиците, до които води всичко това, са тежки", отсече Борисов. 

Ето какво каза още бившият премиер:

Няма да има увеличение на доходите за учители, лекари, над 400 хил. семейства - няма да получат навреме детски добавки, защото няма да има достатъчно приходи, над 100 хил. лични асистенти ще имат забавяне, 750 хил. хора с увреждания също са изоставени без средства. Виновните си имат имена: Асен Василев и хулиганската му групировка ПП-ДБ!