Собственикът на Хъл Сити плаща тузарска екскурзия на фенове на отбора
Акун Иликали потвърди, че 500 ще бъдат отведени на ол инклузив до петзвезден курорт в Анталия

Стотици щастливи фенове на Хъл Сити ще бъдат отведени на луксозна почивка в турския курорт Анталия, която изцяло ще бъде от собственика на клуба Акун Иликали.
Иликали потвърди, че 500 привърженици на отбора ще бъдат отведени на ол инклузив пътуване до петзвезден курорт в Анталия това лято. Победителите ще бъдат изтеглени чрез лотария. Всичките им разходи ще бъдат покрити от него.
Разбираемо е, че тези, които са присъствали на най-много мачове на Хъл Сити през сезона, имат най-голям шанс да са сред щастливците.
Частен самолет ще бъде осигурен за феновете на Хъл Сити от летище Хъмбърсайд.
Турският милионер Акун Иликали ще бъде домакин на феновете на Хъл, като повече подробности ще бъдат разкрити в следващите дни.
Популярният телевизионен магнат, който има над 31 милиона последователи в Instagram, пое управлението на Хъл през януари, когато купи клуба за 30 милиона паунда.