Триумф за Витоша: Бойко Борисов вдигна титлата

У нас
18:11 - 14 Май 2019
3456

Футболният отбор на Витоша с премиера Бойко Борисов в състава си вдигна шампионската титла. Отборът от Бистрица стана шампион при ветераните, след като надви с 3:1 Лудогорец във финалния мач за трофея.

„Тигрите” вкараха два гола още до почивката чрез Георги Пеев и Росен Василев, а министър-председателят имаше принос за третото попадение през второто полувреме. Борисов изпълни пряк свободен удар, след който топката рикошира и попадна в Денимир Пасхалис, а той направи резултата 3:0. Преди това премиерът се понрави с други добри отигравания на терена, които помогнаха за силното представяне на Витоша. Валентин Станчев върна един гол за разградския тим, за да оформи крайния резултат.

След края на двубоя Борисов бе поздравен за добрата игра от боса на Лудогорец Кирил Домусчиев, който бе на трибуните на стадиона в Бистрица, заедно с довереника си Ангел Петричев. При награждаването, като капитан на тима, Борисов първи вдигна купата, а след това целият отбор се порадва на спечеления трофей.

Снимки: Lap.bg